Jesteś tutaj

Druk plakatów

Dysponujemy ploterem Canon imagePROGRAF iPF8400, o 12-kolorowym wodnym atramencie pigmentowym, do druku w wysokiej jakości plakatów wielkoformatowych. Świadczymy odpłatnie usługę druku takich plakatów na potrzeby jednostek uczelnianych i organizacji studenckich. Patrz: Zamawianie i odbiór oraz Formaty i cennik druku. Sugerowana maksymalna ilość zamówienia jednego wzoru plakatu to ok. 20 sztuk (najbardziej opłacalna ilość to 1-5 szt. jednego wzoru).

Plakaty drukowane są tuszami wodnymi na matowym papierze powlekanym (kredowym) o grubości 130 g/m2 (coated matt) i przeznaczone do ekspozycji we wnętrzach. Rolki papieru mają maksymalną szerokość: 914 mm, więc krótszy bok plakatu może mieć maksymalnie 90 cm oraz 1118 mm, więc krótszy bok plakatu może mieć maksymalnie 105 cm. 

Czas realizacji druku zamówionych plakatów, w zależności od obłożenia pracy na ploterze, wynosi od ok. 120 min. do 3 dni roboczychod momentu wpłynięcia "do realizacji" zamówienia w systemie workflow oraz dostarczenia pliku do Działu Redakcji i Wydawnictw WUM.

Za wywieszanie plakatów w tablicach plakatowych formatu A1 umieszczonych na terenie Kampusu Banacha (Rektorat, Centrum Dydaktyczne, Farmacja) oraz w części budynków Kampusu Lindleya odpowiada Biuro Informacji i Promocji.

UWAGA: plakaty drukujemy z gotowych, dostarczonych plików: nie nanosimy poprawek, nie przyjmujemy zleceń na projekty graficzne plakatów.